CPF0402B21RE
MFR.Part #
CPF0402B21RE
JLCPCB Part #
C4142475
Description
-55℃~+155℃ 21Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS