RN73C1J75RBTD
MFR.Part #
RN73C1J75RBTD
JLCPCB Part #
C4231289
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS