RN73C1J64R9BTG
MFR.Part #
RN73C1J64R9BTG
JLCPCB Part #
C3998013
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 64.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS