ERA-3VPB6492V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERA-3VPB6492V
JLCPCB Part #
C4163939
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS