RN73C1J61R9BTG
MFR.Part #
RN73C1J61R9BTG
JLCPCB Part #
C1356600
Description
-55℃~+155℃ 50V 61.9Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS