RN73C1J59KBTDF
MFR.Part #
RN73C1J59KBTDF
JLCPCB Part #
C4146249
Description
-55℃~+155℃ 59kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount