RN73R1JTTD5763D100
MFR.Part #
RN73R1JTTD5763D100
JLCPCB Part #
C2496825
Description
-55℃~+155℃ 0.1W 576kΩ 75V Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS