RN73C1J432KBTDF
MFR.Part #
RN73C1J432KBTDF
JLCPCB Part #
C4036928
Description
-55℃~+155℃ 432kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS