H82K55BZA
MFR.Part #
H82K55BZA
JLCPCB Part #
C1406258
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS