RN73C1J3K4BTD
MFR.Part #
RN73C1J3K4BTD
JLCPCB Part #
C3912603
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS