3430A3F270RTE
MFR.Part #
3430A3F270RTE
JLCPCB Part #
C20439682
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS