RN73C1J3K01BTD
MFR.Part #
RN73C1J3K01BTD
JLCPCB Part #
C1717107
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS