ERJUP3J273V
MFR.Part #
ERJUP3J273V
JLCPCB Part #
C543995
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS