RN73C1J301KBTD
MFR.Part #
RN73C1J301KBTD
JLCPCB Part #
C2080553
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS