RN73C1J301KBTDF
MFR.Part #
RN73C1J301KBTDF
JLCPCB Part #
C4140315
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS