RA73F2A4K12BTD
MFR.Part #
RA73F2A4K12BTD
JLCPCB Part #
C4312357
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS