RN73C1J27K4BTD
MFR.Part #
RN73C1J27K4BTD
JLCPCB Part #
C1714806
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS