RN73C1J27K4BTG
MFR.Part #
RN73C1J27K4BTG
JLCPCB Part #
C4063625
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS