RN73C1J27K4BTDF
MFR.Part #
RN73C1J27K4BTDF
JLCPCB Part #
C2094195
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS