RN73C1J25R5BTD
MFR.Part #
RN73C1J25R5BTD
JLCPCB Part #
C1715202
Description
-55℃~+155℃ 25.5Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS