RN73C1J255RBTD
MFR.Part #
RN73C1J255RBTD
JLCPCB Part #
C1715156
Description
-55℃~+155℃ 255Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS