RN73C1J249RBTDF
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J249RBTDF
JLCPCB Part #
C4299463
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS