RN73C1J22R1BTG
MFR.Part #
RN73C1J22R1BTG
JLCPCB Part #
C4180938
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS