RN73C1J22R1BTD
MFR.Part #
RN73C1J22R1BTD
JLCPCB Part #
C1715013
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS