354068RJT
MFR.Part #
354068RJT
JLCPCB Part #
C2095345
Description
-55℃~+155℃ 250V 4W 68Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2816 Chip Resistor - Surface Mount ROHS