RC0603FR-10120RL
MFR.Part #
RC0603FR-10120RL
JLCPCB Part #
C4246281
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS