RN73C1J16R2BTD
MFR.Part #
RN73C1J16R2BTD
JLCPCB Part #
C1714882
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS