RN73C1J16K9BTDF
MFR.Part #
RN73C1J16K9BTDF
JLCPCB Part #
C2090326
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS