RN73C1J1K69BTDF
MFR.Part #
RN73C1J1K69BTDF
JLCPCB Part #
C1730027
Description
-55℃~+155℃ 1.69kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount