RN73C1J15RBTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J15RBTG
JLCPCB Part #
C4065613
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS