RN73C1J158KBTD
MFR.Part #
RN73C1J158KBTD
JLCPCB Part #
C3968645
Description
-55℃~+155℃ 158kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS