RN73H1JTTD24R3C50
MFR.Part #
RN73H1JTTD24R3C50
JLCPCB Part #
C4175288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS