RN731JTTD2463F50
MFR.Part #
RN731JTTD2463F50
JLCPCB Part #
C4082397
Description
-55℃~+155℃ 246kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS