RN73C1J12R4BTG
MFR.Part #
RN73C1J12R4BTG
JLCPCB Part #
C4164965
Description
-55℃~+155℃ 12.4Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS