RK73G1JRTTD1132C
MFR.Part #
RK73G1JRTTD1132C
JLCPCB Part #
C5873768
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 11.3kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS