SG73S1JTTD43R0D
MFR.Part #
SG73S1JTTD43R0D
JLCPCB Part #
C4357479
Description
-55℃~+155℃ 200mW 43Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS