RN73C1E93R1BTDF
MFR.Part #
RN73C1E93R1BTDF
JLCPCB Part #
C3999938
Description
-55℃~+155℃ 63mW 93.1Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS