RN73C1E90R9BTD
MFR.Part #
RN73C1E90R9BTD
JLCPCB Part #
C1718388
Description
-55℃~+155℃ 25V 62.5mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS