RN73C1E71R5BTD
MFR.Part #
RN73C1E71R5BTD
JLCPCB Part #
C4037156
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS