RN73C1E5K62BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1E5K62BTG
JLCPCB Part #
C4317681
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS