RN73C1J5K62BTG
MFR.Part #
RN73C1J5K62BTG
JLCPCB Part #
C4293144
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS