RQ73C1J59RBTDF
MFR.Part #
RQ73C1J59RBTDF
JLCPCB Part #
C4303891
Description
-55℃~+155℃ 150mW 59Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS