RN73C1E2K8BTG
MFR.Part #
RN73C1E2K8BTG
JLCPCB Part #
C4139401
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS