35205M1JT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
35205M1JT
JLCPCB Part #
C2129525
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 200V 5.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS