CRGCQ2512F12R
MFR.Part #
CRGCQ2512F12R
JLCPCB Part #
C4321516
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS