RN73C1E21KBTD
MFR.Part #
RN73C1E21KBTD
JLCPCB Part #
C2081599
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS