RN73C1E17K4BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1E17K4BTD
JLCPCB Part #
C2081551
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS