RN73C1E17K8BTD
MFR.Part #
RN73C1E17K8BTD
JLCPCB Part #
C1718381
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 25V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS