RN73C1E133RBTD
MFR.Part #
RN73C1E133RBTD
JLCPCB Part #
C1719785
Description
-55℃~+155℃ 133Ω 25V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS