CRGH2010J3M6
MFR.Part #
CRGH2010J3M6
JLCPCB Part #
C2134702
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.6MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS